Assasins’s Creed Odyssey Sistem Gereksinimleri

Assasins’s Creed Odyssey Sistem Gereksinimleri Minimum Önerilen – Assassin’s Creed serisi, tarihi olayları ve gizemli hikayeleriyle bilinir, ancak Odyssey, oyuncuları antik Yunan dünyasının büyüleyici atmosferine sürüklemektedir. Geliştirici ekip Ubisoft Quebec tarafından ustalıkla hazırlanan oyun, tarihsel detayları, muazzam açık dünyayı ve epik bir hikayeyi bir araya getirerek unutulmaz bir deneyim sunuyor. Assasins’s Creed Odyssey Sistem Gereksinimleri oyunu indirerek oynamak isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir.

Oyun, Sparta veya Atina’nın yanında savaşan ve kendi kaderini belirleyen bir Sözleşmeli Asasin olan Alexios veya Kassandra isimli ana karakterleri seçme özgürlüğü tanır, oyunculara hikayede daha fazla etkileşim ve kişiselleştirme şansı verir, bu da oyunun tekrar oynanabilirliğini artırır.

Assassin’s Creed Odyssey’nin en dikkat çeken özelliklerinden biri, devasa açık dünya haritasıdır. Antik Yunan şehirleri, adalar, dağlar ve denizler, oyunculara keşfetme ve serbest dolaşma özgürlüğü sunar. Yapay zeka destekli tarihi figürlerle etkileşimde bulunma, gizli yerleri keşfetme ve sırları ortaya çıkarma fırsatı, oyunu sadece bir görev serisi değil, aynı zamanda bir macera haline getirir.

Assasins’s Creed Odyssey Sistem Gereksinimleri
Assasins’s Creed Odyssey Sistem Gereksinimleri

Assasins’s Creed Odyssey Minimum Sistem Gereksinimleri

Assasins’s creed Odyssey minimum sistem gereksinimleri, bu oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızın sahip olması gereken minimum özelliklerdir. Minimum özelliklere sahip bir cihazınız yoksa oyunu indirip kurarken sorun yaşayabilirsiniz.

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
 • İşlemci: AMD FX-6300 @ 3.8 GHz, Ryzen 3 – 1200, Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran kartı: AMD Radeon R9 285, NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 46+ GB kullanılabilir alan
OKU:  Assassin's Creed Valhalla Sistem Gereksinimleri

Assasin’s Creed Odyssey Önerilen Sistem Gereksinimleri

Assasin’s creed odyssey önerilen sistem gereksinimleri sayesinde oyunu en yüksek kalitede ve akıcılıkta oynamak mümkündür. Ancak her zaman en üst kalitede oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız önerilen sistem gereksinimlerinin de üst modellerini satın almalısınız.

 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (yalnızca 64 bit sürümleri)
 • İşlemci: AMD FX-8350 @ 4.0 GHz, Intel Core i7-3770 @ 3.5 GHz, Ryzen 5 – 1400
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran kartı: AMD Radeon R9 290X (4GB VRAM or more with Shader Model 5.0) veya daha iyisi ya da NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB)
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 46+ GB kullanılabilir alan

Assasins’s Creed Odyssey Sistem Gereksinimleri

Assasins’s Creed Odyssey Kaç Gb?

Assasins’s creed odyssey kaç gb? Sorusu oyunu indirerek kurmak isteyen kişiler tarafından cevabı merak edilen bir sorudur. Bu oyunu indirerek kurabilmek için cihazınızda minimum 46+ Gb yer bulunmalıdır.

Oy ver

Yorum yapın